چرا آبراک ؟

چرا آبراک:

1- تیم طراحی شرکت آبراک با بیش از ده سال سابقه در طراحی انواع سقف‌ها مانند تیرچه بلوک، پیش‌تنیده، عرشه فولادی و یوبوت می‌تواند مطمئن‌ترین و در عین حال اقتصادی‌ترین طرح را ارائه نماید.

2- این شرکت از سال 1388 همزمان با ورود این تکنولوژی به ایران با اجرای پروژه مجتمع مسکونی یزدی‌نژاد در شهر دماوند کار خود را آغاز نموده و بیشترین تجربه را در بین شرکت‌های ارائه دهنده تکنولوژی‌های نوین دارد.

3- این شرکت تاکنون موفق به طراحی، تامین مصالح و اجرا در بیش از 16 استان کشور گردیده و هدف خود را گسترش تکنولوژی‌های نوین به کلیه شهرها و حتی شهرستان‌های کشور عزیزمان ایران قرار داده است.

4- وجود بخش‌های مستقل مدیریت، مالی، فروش، اداری، طراحی فاز یک و طراحی فاز دو باعث می‌شود تا کارفرمایان به صورت پیوسته خدمات مورد نیاز خود را از بخش‌های تخصصی آن‌ها دریافت نموده و همیشه کارشناسی مطلع از شرایط کارفرما، مسئول و پاسخگوی خدمات مورد نیاز می‌باشد.

5- از آنجایی که شرکت آبراک در تمام زمینه‌های اجرایی فعال می‌باشد، می‌تواند بهترین گزینه را برای پروژه‌های شما بدون پافشاری بر سیستمی خاص ارائه دهد و هیچ‌گاه به دلیل منافع خود به صورت غیرمنطقی بر یکی از تکنولوژی‌های موجود اصرار نمی‌ورزد.

6- شرکت آبراک با داشتن سه خط تولید کاملاً مستقل می‌تواند، درخواست کارفرمایان را در کمترین زمان ممکن تولید و ارسال نماید. با ایجاد ارتباط مستقیم بین تولید کننده و مصرف کننده محصولی با کیفیت و قیمت مناسب به بازار عرضه می‌شود.

7- با توجه به قرارگیری کارخانه تولید قالب‌های یوبوت در استان اصفهان (به عنوان یکی از استان‌های مرکزی کشور)، امکان خدمت رسانی به تمام استان‌های کشور به صورت تقریباً یکسان و به آسانی امکان‌پذیر می‌باشد.

8- شرکت آبراک طبق آخرین توصیه‌های مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن شکل قالب‌های یوبوت خود را تغییر داده و کلیه ضوابط اعلام شده را در محصولات خود محرز نموده است. هرچند تولید یوبوت دوبل هزینه گزافتری نسبت به دیگر یوبوت‌ها دارد، اما شرکت آبراک در راستای استفاده صحیح از تکنولوژی‌های نوین همچنان به تولید و ارائه قالب‌های یوبوت دوبل می‌پردازد.

9- یکی از خدمات خاص شرکت آبراک فروش یوبوت به صورت واحدی می‌باشد. با این شرایط کارفرما می‌تواند بر اساس طراحی انجام شده، قالب‌های یوبوت مورد نیاز خود را خریداری نماید.

10- یکی از بزرگترین افتخارات شرکت آبراک، همکاری با کارفرمایان محترم در بیش از یک پروژه می‌باشد. تداوم این ارتباط نشان اعتماد آن‌ها و رضایت از خدمات و محصولات ارائه شده می‌باشد.

11- این شرکت جهت خدمات رسانی بهتر، از نمایندگان و عاملان فروش در استان‌های مختلف استفاده نموده و حسن شهرت این شرکت‌ها و افراد، یکی دیگر از موفقیت‌های شرکت آبراک می‌باشد.

12- وجود سیستم‌های متمرکز داخلی در دفتر مرکزی مانند CRM، BPMS، اتوماسیون اداری و ... باعث می‌گردد درخواست‌های کارفرمایان بلافاصله ثبت و اقدامات لازم بر روی آن‌ها صورت پذیرد و میزان خطای انسانی کاهش یابد.

13- به منظور معرفی تکنولوژی‌های نوین، شرکت آبراک در نمایشگاه‌های صنعت ساختمان سراسر کشور حضور مستمر داشته و برای ایجاد ارتباط با متخصصان ساختمان تلاش شایان می‌نماید.

14- همکاری علمی پژوهشی با مراکز علمی و برگزاری همایش و سمینارهای مختلف در شهرداری‌ها و سازمان‌های نظام مهندسی جهت آشنایی بیشتر مهندسان با مبانی محاسبات و اجرا از دیگر فعالیت‌های شرکت آبراک می‌باشد.

15- به منظور آشنایی بیشتر علاقمندان به سیستم دال‌های مجوف یوبوت و پروژه‌های شرکت آبراک، کارفرمایان می‌توانند با هماهنگی‌های لازم به بازدید از پروژه‌های انجام شده و قالب‌های تولیدی بپردازند.

16- به روز رسانی مداوم اطلاعات مندرج در سایت تبلیغاتی شرکت آبراک و ارائه مقالات و اخبار علمی، فنی در زمینه‌های مرتبط با ساختمان از دیگر خدمات شرکت آبراک می‌باشد.

17- به منظور اجرای درست و صحیح سیستم‌های نوین، کارشناسان فنی این شرکت به تهیه دستورالعمل‌ها، نکات اجرایی و مقالات مختلف علمی پرداخته‌اند که به آسانی در دسترس علاقمندان قرار می‌گیرد.

 

کلمات کلیدی: یوبوت - دال مجوف - ساختمان - عمران - معماری / فروش یوبوت / فروش کوبیاکس / فروش یوبوت اصلاح شده / فروش یوبوت استاندارد / مصالح دال مجوف / سبک سازی / مصالح ساختمانی / مشکلات سقف یوبوت / سقف وافل / طراحی سقف یوبوت / دیتیل سقف یوبوت / قیمت اجرای سقف یوبوت / معایب سقف یوبوت / تفاوت یوبوت و کوبیاکس / فیلم اجرای سقف یوبوت / 

 ( U-Boot ) beton two-way lightened voided slab slabs advantage

  مشکلات سقف یوبوت / سقف وافل / طراحی سقف یوبوت / دیتیل سقف یوبوت / قیمت اجرای سقف یوبوت / معایب سقف یوبوت / تفاوت یوبوت و کوبیاکس / فیلم اجرای سقف یوبوت / کانتون /cantunn / سقف کانتون