تاریخچه

   امروزه با توجه به تغییر در خواسته ها و سلیقه های مالکان و طراحان، صنعت ساختمان نیز دچار تغییر شده و استفاده از روش ها و مصالح سنتی، دیگر جوابگوی این خواسته ها و سلیقه ها نخواهد بود.

  شرکت آبراک طرح با هدف تغییر در روش ها و مصالح سنتی ساخت، پا به عرصه صنعت ساختمان گذاشته و با توجه به سوابق قبلی مدیران و کارشناسان خود قصد دارد تا تکنولوژی های نوین ساخت و مصالح نوین را وارد صنعت ساختمان کشورمان نماید.

   این شرکت در اولین قدم، اقدام به استفاده از تکنولوژی پیش تنیدگی در دال های بتنی ساختمان که به تازگی توسط مجموعه های دیگر وارد کشور شده بود، نموده و در ادامه با وارد کردن تکنولوژی دال های توخالی، اقدام به بسط و گسترش این تکنولوژی در سراسر ایران کرده که نمونه های موفق اجرایی آن در سراسر کشور موجود می باشد.

   در همین راستا این شرکت با ارائه جدیدترین تکنولوژی دال های توخالی به نام کانتون (Contunn) که عملکرد بسیار مناسب تری نسبت به تکنولوژی های قدیمی دارد، رسالت خود را در این زمینه ادامه می دهد.

 

 

کلمات کلیدی: یوبوت - دال مجوف - ساختمان - عمران - معماری / فروش یوبوت / فروش کوبیاکس / فروش یوبوت اصلاح شده / فروش یوبوت استاندارد / مصالح دال مجوف / سبک سازی / مصالح ساختمانی / مشکلات سقف یوبوت / سقف وافل / طراحی سقف یوبوت / دیتیل سقف یوبوت / قیمت اجرای سقف یوبوت / معایب سقف یوبوت / تفاوت یوبوت و کوبیاکس / فیلم اجرای سقف یوبوت / 

 ( U-Boot ) beton two-way lightened voided slab slabs advantage

  مشکلات سقف یوبوت / سقف وافل / طراحی سقف یوبوت / دیتیل سقف یوبوت / قیمت اجرای سقف یوبوت / معایب سقف یوبوت / تفاوت یوبوت و کوبیاکس / فیلم اجرای سقف یوبوت / کانتون /cantunn / سقف کانتون